HAKKIMIZDA

Berta Grup girişimlerine , 2002 yılında Artvin de bir aile girişimi olarak sağlık, inşaat, mobilya sektörü ile başlamış, kısa sürede yurtdışına açılarak fayda üreten bir yapı haline gelmiştir.

Berta Grup, geride bıraktığı 16 yıl boyunca tüm deneyimini, bilgi birikimini ve enerjisini kentsel yaşamın sürekli gelişen ve değişen gereksinimlerine uygun, insana odaklı projeler geliştirmeye yoğunlaşmıştır. Berta’nın yönetim deneyimi, üstlendiği projeleri zamanında bitirme geleneği ve tavizsiz kalite anlayışı sonucunda, iş ahlakı ve güvenilirliği ile kendine saygın bir konuma ulaşmıştır.Berta Mobilya dünya standartlarında ve yaşam beğenilerini karşılayan ürünler üretmekte, farklı bakış açısı ve tasarımlarla tercih edilmektedir.

Berta Mobilya
Berta Mobilya

Berta Mobilya, Mimari çözümler sunarak estetik ve görselliği yaşam alanlarına dönüştürmektedir. Özellikle yenilikçi ofis alanlarının tasarımı, kurgulanması ve uygulanması noktasında sorunsuz çözüm üretmektedir.

Berta Mobilya Ofis guruplarında Patron serisi gözalıcı modelleriyle, her kültüre ve beğeniye uygun modeller bulacaksınız. Doğal ahşap ve farklı çizgileriyle içinden çıkmak istemeyeceğiniz ofis modellerine sahip olacaksınız.Patron guruplarında, Modern ve Klasik ürünler yanı sıra özel tasarım kişiye özel mobilyalar tasarlayıp uygulayabilmekteyiz. Beğeni ve kaliteyi bir arada Berta Mobilyada yakalayabileceksiniz.Berta Mobilya, Kurumsal çözümler, alternatif modeller ve renk seçenekleriyle ofis, çalışma guruplarının büyüklüğüne göre çözüm sunuyor. Farklı yönetici gurupları ile ofis tasarımınıza en uygun modeller yeralmaktadır.Berta Ofis’de çoklu çalışma gurupları ile ofisinizin atmosferini değiştireceksiniz. Özellikle açık ofis modellerinde karmaşa değil disiplin ve estetik sunan mimariye sahip olacaksınız. İkili, dörtlü yada sekizli modüler yapılar projenize göre dizayn edilebilmekte ve rahat çalışma ortamı sağlanabilmektedir.Berta Ofis oturma guruplarında, alternatif renk, ürün, model ve ihtiyaçlar ınızı karşılayabileceksiniz. Tekli, Çiftli yada gurup modelleri ile bekleme, yönetici, misafir, yada patron oturma gurupları Berta Ofiste sîzleri bekliyor. Berta Ofis sandalye gurupları estetik ve ergonomik ihtiyaçları karşılayarak istediğiniz niteliklere ve modellere göre şekillenebilmektedir. Projenizin niteliğine göre istediğiniz sayıda ve sürede üretilerek teslim edilmektedir.Sandalye guruplarında, bekleme, yönetici, dinlenme, patron, teknik ofis dahil tüm modeller yeralmaktadır. İstenilen kumaş ve niteleklere göre standart modeller dışında özel üretim ürün imkanı da sunmaktayız. Berta Mobilya, mimar ve tasarımcıları mekana ve projeye özel banko modelleri tasarlayarak sizin tercihlerinizi hayata geçirmektedir. Ahşap ve kompozit modeller yanısıra komplike ihtiyaçlar için çözümler sunarak, anahtar teslim proje desteği verebilmekteyiz.